7 skutecznych sposobów - Książka

7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki, czyli jak przemienić ból w przyjemność.

Natalia Miłuńska, Voca Ilnicka


Natalia: Miesiączka nie jest odosobnionym wydarzeniem, ale ważnym momentem w cyklu. Kiedy zaczynamy rozumieć sens miesiączki, zachodzi w nas zmiana. Zaczynamy rozumieć swoje ciało i siebie. Zadawać pytania: co ból chce mi powiedzieć?


Sama zadawałam to pytanie, aż zaczęłam słyszeć odpowiedzi i uzdrowiłam mój ból. Od tamtej pory pomagam kobietom uzdrowić ich ból. Udało mi się wyodrębnić 7 podstawowych przyczyn bólu miesiączkowego, o których chcę Ci opowiedzieć. Miesiączka nie musi boleć!


Voca: Gdy zaczynałyśmy pracę nad tym projektem, wiedziałam tylko, że to jest ważne.
Teraz wiem, że cała wiedza, która przedstawiona jest w naszej publikacji, jest kluczowa dla tego, aby zrozumieć skomplikowane stosunki panujące między kobietami i mężczyznami, i aby te stosunki uczynić harmonijnymi.
Polecam naszą książkę zarówno kobietom, jak i mężczyznom, a szczególnie tym wszystkim, które i którzy zajmują się psychologią, socjologią, medycyną, terapią, uzdrawianiem a także pracą z seksualnością. Wierzę, że pomoże ona lepiej zrozumieć nasz świat, uzdrowić ból, przetransformować stare i stworzyć nowe wzorce dotyczące kobiecości.

Cena w przedsprzedaży 29,90. Cena detaliczna 36,40.

220 stron


ISBN 978-83-946870-0-7

Kup tu

 

 

 

Nienarodzona dziewczynka w połowie ciąży (waży wtedy ćwierć kilograma)– ma w swoich malutkich jajnikach 6 milionów komórek jajowych!

Wagina jest najczystszą przestrzenią kobiecego ciała, czystszą niż usta. Ma pH od 3,8 do 4,5, takie jak czerwone wino :-)

więcej o pieknie kobiecego ciała

  1. Recenzja Oskara Majdy
    7 skutecznych sposobów - recenzja Oskara Majdy"7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki, czyli jak przemienić ból w przyjemność " to według mnie obok „Tańca spirali” Starhawk najważniejsza książka, którą wydano w Polsce w 2016 roku. W odważny, bezpretensjonalny sposób poruszany jest w niej temat miesiączki, obłożonej w Polsce licznymi tabu, marginalizowanej, niejednokrotnie wyszydzanej. A przecież miesiączka jest ważną częścią życia każdej Polki i każdego Polaka. Nasze matki, siostry, żony, partnerki, koleżanki z pracy wszystkie miesiączkują, nawet jeśli większość z nich dokłada wszelkich starań, żeby ten aspekt ich życia pozostał niezauważalny, ukryty. Natalia Miłuńska, która od 18 lat zajmuje  się badaniem cyklu menstruacyjnego i pracuje w tym kontekście z kobietami stawia w swojej książce kilka ważkich tez. Według niej miesiączka nie musi być bolesnym, traumatycznym, doświadczeniem a praca z własnym cyklem menstruacyjnym może pozwolić każdej kobiecie nawiązać kontakt z jej własnym ciałem, jej kobiecością i całym związanym z nimi ogromnym potencjałem.
  2. Recenzja Izy Dziugieł
    Recenzja Izy Dziugieł Jej Wysokość Miesiączka Kochana Kobieto! Jeśli masz przeczytać jedną książkę w tym roku albo w następnym, to niech będzie ta. Ok? Zrób to z szacunku do siebie, bo na taki Ty i Twoje ciało zasługujecie!
  3. Recenzja Magdaleny z krag-kobiet.pl
    Mieszkanie było nieposprzątane, naczynia nieumyte, czytałam!Piękna, ważna i potrzebna książka, która dla wielu kobiet może być pierwszym albo kolejnym krokiem w kierunku większej akceptacji siebie, miłości do swojego ciała, zrozumienia cyklu, szacunku dla kobiecości.